02634217404 

02632514307  

هشدار:

 مرکز پزشکی و پرستاری آسیا سلامت به دلیل وجود کلاهبرداران ، به شما دوستان توصیه می کند که حتما از داشتن پروانه بهربرداری مراکز پرستاری کاملا مطمئن  شوید و آن را رویت نمایید چرا که این کلاهبرداران به داشتن مجوزهای گونا گون دیگری که هیچگونه مسئولیت و تعهدی ندارند

ادعا خواهند کرد.

مرکز پرستاری فقط با داشتن پروانه مسئول فنی و پروانه بهره برداری معتبر می باشد که شما از معاونت درمان استعلام بگیرید.

معرفی شغل پرستاری

معرفی شغل پرستاری

پرستار،فردی است که در زمینه اصول علمی و مهارت های حرفه ای، مراقبت و پرستاری از کودک و سالمند،مراقبت شبانه روزی،پرستاری شبانه روزی،درمان آموزش بیماران تحصیل کرده و یا مدرک تحصیلی داشته باشند.پرستار عضوی از تیم درمانی در بیمارستان ها و درمانگاه ها می­ باشد.

ادامه مطلب: معرفی شغل پرستاری

مراقبت های خانگی از مبتلایان به بیماری ام اس

گرما و محیط گرم برای این دسته افراد مثل سم عمل می‌کند و باعث تشدید علائم بیماری می‌شود. سعی کنید محل زندگی و کار او را خنک نگه دارید و به‌خاطر بسپارید استحمام طولانی‌مدت، دوش آب داغ، محیط‌های گرم و پربخار مثل سونا و... علائم بیماری را افزایش می‌دهد. اگرچه هنوز علم به‌درستی متوجه نشده که دلیل ابتلا به بیماری «مولتیپل اسکلروز» یا ام.اس (MS)، چه می‌تواند باشد و چه اشخاصی بیشتر در معرض ابتلا به آن هستند، اما متخصصان در توضیح چگونگی وقوع آن شناخت بهتر و بیشتری پیدا کرده‌اند. آنها می‌گویند وقتی خود دستگاه ایمنی بدن که باید فرد را در برابر بیماری‌ها در‌امان نگاه دارد، به گونه‌ای غیرعادی و بر‌اساس همان دلایل نامعلوم به پوشش یا غلاف چربی سلول‌های عصبی در مغز و نخاع حمله می‌کند، میلین‌ها یا همان غلاف‌های چربی در عصب‌ها از بین می‌رود و ناتوانی‌ها و اختلالاتی ناشی از این آسیب‌دیدگی در فرد مبتلا شکل می‌گیرد.

ادامه مطلب: مراقبت های خانگی از مبتلایان به بیماری ام اس

5 تکنیک مراقبت از پوست صورت

هر زني تمايل دارد تا صورتي زيبا و پوستي شفاف و خوب داشته ‏باشد. اغلب ما سريع آرايش مي‏کنيم اما نکات مهم مراقبت از پوست را ناديده مي‏گيريم. شما مي‏توانيد با پيروي از يک سري نکات ساده، به زيبايي دست پيدا‏کنيد

ادامه مطلب: 5 تکنیک مراقبت از پوست صورت

آموزش رفتار به کودکان نوپا

آموزش رفتارها به مانند دیگر ابعاد تربیت و پرورش هرگز امری سهل و آسان نیست اما در اینجا به ارائه چند نكته صحیح و آزمایش شده می پردازیم تا یاریگر شما در اجرای این امر خطیر باشد.هیچ گاه برای آموختن رفتارهای خوب به كودكان نوپا زود نیست . حتی كودكانی كه هنوز قادر به صحبت كردن نیستند یاد می گیرند كه با كمك دستانشان ارتباط برقرار كرده و منظورشان را برسانند . از آن جایی که برای همه ما یادگیری مفهوم شرکت داشتن و به اشتراک گذاشتن درسی در ازای زندگی است، در دوره سنی شیرین بین 2 تا 4 سال بسیار حیاتی و سرنوشت ساز است . هم چنین احوالپرسی صمیمانه خصلتی است که بسیاری از افراد کوچکتر می توانند به مدیریت آن بپردازند، اگر بر مبنای یک سری اصول و قواعد تشویق به انجام آن شوند.

ادامه مطلب: آموزش رفتار به کودکان نوپا

Help & Guides

A rich resource of Video and Written tutorials are available at Gantry-Framework.org.

A rich resource of Video and Written tutorials are available.

Read More

سرویس ها