02634217404 

02632514307  

شرایط پرستار کودک در منزل

  • Posted on:  دوشنبه, 07 اسفند 1396 ساعت 19:31
  • نوشته شده توسط 

بیشتر والدین که به صورت تمام وقت مشغول به کار هستند ترجیح می دهند برای نگهداری کودکشان با یک نفر در ارتباط باشند که ارائه دهندگان خدمات نگهداری کودک در منزل یا موسسات پرستاری می توانند گزینه ی خوبی برایشان باشند، به خصوص برای نگهداری از نوزادان.

والدینی که به صورت تمام وقت کار می کنند ممکن است برنامه های شان به گونه ای باشد که مجبور شوند فردی را برای نگهداری کودکشان در منزل استخدام کنند. مدیریت زمان، رسیدگی به سفرهای کاری و نگهداری کودک بدون کمک گرفتن از فردی در منزل غیر ممکن به نظر می رسد.

اگر می خواهید یک پرستار کودک یا مراقب خارجی استخدام کنید، به دنبال سرویسهای دارای مجوز دولتی باشید و اطمینان حاصل کنید که سیاست های شان در خصوص تعطیلات مراقبان و زمانهایی که بیمار می شوند را می دانید. شما می خواهید بدانید که اگر پرستار کودک بیمار شود یا نتواند سر کار بیاید، فردی قابل و مورد اعتماد جایگزین او خواهد شد.

والدین باید همواره اطمینان حاصل کنند که پرستار یا مراقب حمایت مورد نیاز برای مثبت بودن را دریافت می کند که شامل زمان استراحت کافی و داشتن فرصت برای ملاقات سایر مراقبان در همان ناحیه است. والدین باید همیشه با تلفن در دسترس باشند تا به تماس های اضطراری پاسخ دهند. به عبارت دیگر با هم همکاری کنید و در نگهداری کودکتان مشارکت کنید.

پرستار بچه,شرایط انتخاب پرستار کودک

ببینید آیا پرستار بچه با کمک های اولیه آشنایی دارد یا خیر. در صورت لزوم مقدمات این کمک را با او مرور کنید و به او محل نگهداری کتاب و جعبه کمک های اولیه را نشان دهید. صفحات مربوط به راهنمای اقدامات فوریتی را از کتاب جدا کنید و در محل مناسبی روی دیوار نصب کنید. حتما سریع ترین راه رسیدن به بیمارستان را به او نشان دهید.

اطلاعات لازم در مورد بیمه درمانی خود را در محل مشخصی بگذارید تا در صورتی که که کودک نیاز به رسیدگی فوری پزشکی داشت، از آنها استفاده شود اگر کودک تان دچار هرگونه بیماری سابقه دار و مزمنی است یا حساسیت دارد این اطلاعات را هم به فرم پیوست کنید، زیرا ممکن است در درمان کودک موثر باشد.

خواندن 497 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 24 خرداد 1397 ساعت 13:01
برای ارسال نظر وارد سایت شوید